II. TÜM YÜZ GENÇLEŞTİRME KAMPI

About Image


DAVET

Değerli meslektaşlarım,

İkincisini düzenleyeceğimiz “MİNİMAL İNVAZİF YÜZ GENÇLEŞTİRME KAMPI 2022 “de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. İlkini EKİM 2021 ‘de gerçekleştirdğimiz kampımız bilimsel bir şölene ev sahipliği yapmış ve gelen güzel geri dönüşler ile beraber ikincisini düzenlemeye karar verilmiştir.

Bilimsel açıdan en yeni ve güncel bilgilerin paylaşılacağı tüm katılımcı hekimlerin fayda göreceği ve aynı zaman da keyif alacağı dolu bir sosyal program ile beraber tüm çalışmalarımız devam etmektedir. Hepimizin bildiği ve son yıllarda hayatımıza giren pandemi bizleri bir çok kongreden uzak kılmıştır. Bilimsel programımızda tüm yüz gençleştirmeye dair bir çok konu ele alınacaktır.

Sizlerin değerli katılımları ile kampımızın çok daha verimli geçeceğini umut diyor katılımlarınızdan büyük onur ve mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına ;

Prof.Dr. GÖKÇE ÖZEL

Uzm.Dr. Betül ŞAHİN


BİLİMSEL PROGRAM Yayınlandı!

II. Tüm Yüz Genşletirme Kampı bilimsel programı ve katılım şartlarını detaylı PDF dosyamızdan inceleyebilirsiniz.

KONAKLAMA - THE MUSEUM HOTEL

Arkeoloji müzesinin üzerine inşa edilmiş etkileyici modern bir binada hizmet sunan bu lüks otel, D420 kara yolu üzerinde yer alır. Yamaçta bulunan ve antik bir mağara kilisesi olan Saint Pierre Kilisesi Anıt Müzesi 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Fresk tarzı dekora sahip zarif odalarda WiFi ve düz ekran TV bulunur. Üst sınıf odalar balkon ve/veya müze manzaralıdır. 1 ve 2 yatak odalı süitlerde ilave olarak oturma odası ve mini mutfak vardır. Üst sınıf süitlerde tam donanımlı mutfak ve orijinal sanat eserleri bulunur. Oda servisi 7/24 sunulur.

Müzede çok büyük mozaikler, Roma hamamları ve heykeller bulunur. Diğer imkanlar arasında biri çatı katında, birinde ise nargile alanı bulunan 5 restoran, spa ve spor salonu yer alır.

KAMP EKİBİMİZ

Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler
Bütüncül Tıp Seminerler

ÖN KAYIT

Etkinliğimize sadece TIP DOKTORLARI başvurabilir. Etkinlik katılım ücretimiz 13 Mayıs 2022 tarihine kadar 13.000 TL + KDV dir. Etkinlik 2 gece konakalama olmak üzere 3 gün sürecektir. Toplantı katılım ücretine konaklama, toplantı salonu kullanımı sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri dahildir. 13 Mayıs 2022 tarihinden sonra geç kayıt ücreti 15.000 TL + KDV dir.